tor-lodz

Otwarcie Toru Łódź


Łódź, 27/09 - 02/10 2016


Exotic Car Club głównym partnerem otwarcia Toru Łódź!

Mieliśmy przyjemność zaprosić Państwa na otwarcie pierwszego i jedynego w woj. łódzkim Ośrodka Doskonalenia Techniki Jazdy „TOR ŁÓDŹ”. Jest to najnowszy i najnowocześniejszy obiekt tego typu w samym centrum Polski przy skrzyżowaniu autostrad A1 i A2.

Każdego dnia od 27.09.2016 do 02.10.2016 na TORZE ŁÓDŹ na gości czekały atrakcje przygotowane przez partnerów tego wydarzenia m.in. przejażdżki super samochodami z naszej floty (Lamborghini Gallardo, Porsche 911 Turbo S i Jaguar F-Type R) po 1,5km nitce toru z utytułowanymi i znanymi kierowcami oraz drift taxi z wicemistrzem Polski Wojciechem Goździewiczem w BMW M3 GTR. Dodatkowo w kolejnych dniach dołączył kierowca rajdowy Jakub "Colin" Brzeziński ze swoim Fordem Fiesta R5.

Chętnych na jazdy nie brakowało i jak tylko samochody by nie potrzebowały odpoczynku to mogłyby jeździć w kółko i wozić kolejnych gości. Przez te sześć dni podczas dni otwartych wszyscy zaangażowani w otwarcie toru starali się pokazać jak ważne jest aby wszyscy kierowcy doskonalili swoją technikę jazdy. Umiejętności bezpiecznego wychodzenia z poślizgów, hamowania i reagowania na niebezpieczne sytuacje drogowe są kluczowe dla naszego bezpieczeństwa! Cieszymy się bardzo że mogliśmy uczestniczyć w tym wydarzeniu i dołożyć swoją cegiełkę do otwarcia kolejnego toru w Polsce.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w Wielkim Otwarciu Ośrodka Doskonalenia Techniki Jazdy "Tor Łódź".